Poradnia dietetyczna

SuperSlim

  


Dietetyk kliniczny mgr Kinga Kuśka - Drążkiewicz

     Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - studia I stopnia kierunek: Zdrowie Publiczne, specjalność: dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia kierunek: Zdrowie Publiczne. Autorka pracy magisterskiej pod tytułem ”Zasady żywienia i suplementy diety stosowane u pacjentów z cukrzycą typu 2”.  

     Właścicielka Poradni Dietetycznej „SuperSlim”. Od lat zajmuje się działalnością społeczną w organizacji pozarządowej. Pasjonuje się zdrowym odżywianiemDietetyk kliniczny mgr Katarzyna Stefaniak  - Podeszwa

     Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego- studia I i II stopnia na kierunku dietetyka. Autorka pracy magisterskiej pod tytułem "Ocena jadłospisów dekadowych realizowanych w sanatoriach uzdrowiskowych na terenie województwa śląskiego". Jest również absolwentką szkoły policealnej na kierunku technik farmaceutyczny. Pracowała jako dietetyk w Miejskim Żłobku w Żorach. Obecnie jest nauczycielem przedmiotu: dietoprofilaktyka i leczenie żywieniowe chorób dietozlaeżnych, w szkole policealnej na kierunku dietetyka. 

Interesuje się zdrowym odżywianiem i aktywnym stylem życia.Dietetyk kliniczny mgr Marietta Świontek-Brzezińska

     Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie studia I stopnia, kierunek: dietetyka, specjalizacja: dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia ukończone na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, kierunek: dietetyka. Autorka pracy licencjackiej pod tytułem „Wiedza kobiet w wieku rozrodczym na temat żywienia w okresie ciąży” oraz pracy mgr pod tytułem „Analiza stanu wiedzy dotycząca konsekwencji spożywania alkoholu wśród młodzieży miasta Rybnik”. Pracowała jako dietetyk w cateringu dietetycznym w Rybniku.

     Interesuje się dietetyką sportową.


Dietetyk kliniczny mgr Roksana Wawreczko

     Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach – studia I stopnia kierunek: Zdrowie Publiczne, specjalność dietetyka kliniczna oraz studia II stopnia kierunek: Dietetyka. Autorka pracy magisterskiej pod tytułem: “Ocena jakościowa i ilościowa jadłospisów dekadowych wybranych przedszkoli w okresie jesienno-zimowym.” 

     W czasie wolnym poza zdrowym odżywianiem interesuje się również sportem oraz kosmetologią.